מוצרים

מוצרים

סוג רישום

מוצרים

חיפוש לפי האלף בית: אות כ
2 פריטים
כורכומין MP30 - Curcumim MP30

כורכומין MP30 - Curcumim MP30

כורכומין פוספוליפיד מריווה

תוסף תזונה

ללקוחות קופות חולים:

מכילה :

קומפלקס כורכומין מריווה 1000 מ"ג

כמות :

60 קפליות

למען הסר ספק :

המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא. ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. תוספי תזונה אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, ייחוס סגולות ריפוי לתוסף תזונה אסור על פי הוראות החוק במדינת ישראל.

כורכומינט MP30 - Curcumint MP30

כורכומינט MP30 - Curcumint MP30

קרם עיסוי טיפולי

תמרוק

תיאור :

קרם עיסוי טיפולי לכל חלקי הגוף המבוסס על רכיבים צמחיים טהורים ופעילים, ללא פרבנים (משמרים), ללא אלרגנים וללא תוספת חומרי צבע כימיים.
מכיל: כורכומין ומנטול בריכוז גבוה, ארניקה, קלנדולה, הדס ואלוורה.
הכורכומין (Meriva) מופק מצמח הכורכום בטכנולוגיה חדשנית ומכיל בהרכבו כורכומינואידים, שהם פיגמנטים פעילים המקנים לקרם צבע צהוב-כתום עז.
לקרם מרקם עדין ולא שמנוני והוא נספג היטב, אך עקב צבעו הדומיננטי יש להיזהר במגע עם בגדים

אריזה :

100 מ"ל

הוראות שימוש :

למרוח על עור נקי ולעסות בתנועות סיבוביות עד לספיגה מלאה. יש להיזהר במגע עם בגדים, הקרם עלול להכתים את הבגד. כאשר רוצים להתלבש מיד לאחר העיסוי יש לשטוף את העור במים וסבון.
ניתן לחזור על פעולת העיסוי במידת הצורך ללא הגבלה בתדירות השימוש. אין להשתמש במוצר על עור הפנים.

למען הסר ספק :

המידע אינו מיועד להנחות את הציבור או לשמש לגביו כהמלצה או הוראה או עצה לשימוש או שינוי או הורדה של תרופה כלשהיא. ואין בו תחליף לייעוץ רפואי פרטני או אחר. הכתוב באתר אינו מהווה המלצה רפואית מוסמכת. מוצרים קוסמטים אינם מאושרים לשימוש במצבים רפואיים, ייחוס סגולות ריפוי למוצר קוסמטי אסור על פי הוראות החוק במדינת ישראל.